Skontaktuj się z nami: +48 22 862 45 88 iflow@iflow.pl

Kariera

Współpraca z wartościowymi i ambitnymi ludźmi posiadającymi wysokie kwalifikacje jest kluczem sukcesu naszej firmy. Poszukujemy ludzi kreatywnych, utalentowanych i energicznych, którzy będą podzielać wyznawane przez nas wartości. Praca w iFLOW wymaga zawsze bezpośredniego kontaktu z klientami, dlatego oprócz bardzo dobrej wiedzy zawodowej oczekujemy najwyższych predyspozycji osobowych.

Software engineer

Miejsce pracy: Warszawa
Praca stała

Zadania:

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji i systemów informatycznych dla klientów firmy
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu IT
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie programistyczne w realizacji zadań wdrożeniowych i utrzymaniowych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość baz danych PostgreSQL
  • Podstawowa znajomość Angular
  • Podstawowa znajomość biblioteki UI Bootstrap lub Angular Material
  • Autonomia i samoorganizacja

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub inżynierskie z obszaru informatyki
  • Bardzo cenne byłoby 1-2 roczne doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość Java (JEE, JSE)
  • Znajomość Spring Framework
  • Znajomość serwerów aplikacji: Wildfly (Jboss)
  • Bardzo dobra znajomość HTML / Javascript (jQuery, Angular JS) / CSS
  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość języka SQL i zagadnień relacyjnych baz danych (MSSQL)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o usługi REST
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do nauki i stałego rozwoju kompetencji zawodowych

Oferujemy:

  • Rozwojową pracę w bardzo ciekawej niszy Customer Experience Management
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Stabilną pracę w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze
  • Możliwość awansu
  • Elastyczny czas pracy sprzyjający równowadze pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym
  • Elastyczne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie progresywne w miarę pozyskiwania wewnętrznych kompetencji i doświadczenia
  • System premiowania
  • Benefity pozapłacowe – wsparcie finansowe inicjatyw pracowniczych w zakresie sportowego i zdrowego stylu życia z uwzględnieniem indywidualnych preferencji
  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia NNW
  • Pracę w przestronnym biurze, w dogodnej lokalizacji
  • Szkolenia w Polsce i za granicą
  • Eventy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@iflow.pl wpisując w tytule wiadomości „Software Engineer”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)